Site Notifications (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Custom
lt: Savitas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
