Site Notifications (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Custom
ru: Собственная

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Notifications Settings
ru: Настройки уведомлений
