Site Notifications (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Custom
sk: Vlastná

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
