Site Notifications (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
