Site Notifications (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Custom
ar: مخصص

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
