Site Notifications (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
