Site Notifications (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Custom
da: Tilpasset

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Notifications Settings
da: Beskedindstillinger
