Site Notifications (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Custom
es: Personalizado

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Notifications Settings
es: Opciones de Notificaciones
