Site Notifications (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Notifications Settings
eu: Jakinarazpen ezarpenak
