Site Notifications (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Custom
sv: Anpassad

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Notifications Settings
sv: Inställningar för Notifications
