Site Notifications (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
