Site Notifications (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
