Site Notifications (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Notifications Settings
de: Benachrichtigungs-Einstellungen
