Site Notifications (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
