Site Notifications (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Custom
fi: Oma

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Notifications Settings
fi: Ilmoitusten asetukset
