Site Notifications (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Custom
fr: Personnalisé

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Notifications Settings
fr: Paramètres des Notifications
