Site Notifications (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Custom
nl: Aangepast

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Notifications Settings
nl: Notificaties instellingen
