Site Notifications (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Custom
oc: Personalizat

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
