Site Notifications (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Custom
pl: Własne

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Notifications Settings
pl: Ustawienia powiadamiania
