Site Settings and Labels (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -
