Site Settings and Labels (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Site settings
lt: Svetainės nuostatos

en: Uses
lt: Naudoja

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Last »
lt: Paskutinis »
