Site Settings and Labels (2.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Multiple
ml: ഒന്നിലധികം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
