Site Settings and Labels (2.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Multiple
vi: Nhiều

en: Name
vi: Tên

en: (none)
vi: (không)

en: Label
vi: Nhãn

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Site settings
vi: Thiết lập Site

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Revision log message
vi: Nhật ký tin nhắn phiên bản
