Site Settings and Labels (2.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por
