Site Settings and Labels (2.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Multiple
eo: Multopa

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
