Site Settings and Labels (2.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Multiple
fa: چندین

en: Name
fa: نام

en: (none)
fa: هیچ

en: Label
fa: برچسب

en: Teaser
fa: خلاصه

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Revision ID
fa: شناسه نسخه

en: Revisions
fa: نسخه‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language code
fa: کد زبان

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Site settings
fa: تنظیمات سایت

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Revision log message
fa: گزارش نسخه

en: Briefly describe the changes you have made.
fa: تغییراتی را که ایجاد کرده‌اید را به اختصار شرح دهید.

en: The user ID of the author of the current revision.
fa: شناسه کاربری نویسنده نسخه فعلی.
