Site Settings and Labels (2.0.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Group
fil: Grupo

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha
