Site Settings and Labels (2.0.0-alpha4) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: About
se: Birra
