Site Settings and Labels (2.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Name
hu: Név

en: (none)
hu: (semmi)

en: Label
hu: Címke

en: Teaser
hu: Bevezető

en: ID
hu: Azonosító

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Changed
hu: Módosítva

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Site settings
hu: Webhely beállítások

en: Uses
hu: Használat

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Revision user
hu: Változatot készítő felhasználó

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: Replicate
hu: Lemásol

en: The time that the current revision was created.
hu: Az időpont, mikor az aktuális változatot létrehozták.

en: The user ID of the author of the current revision.
hu: Az aktuális változat szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: Revision create time
hu: Változat létrejöttének ideje

en: Default revision
hu: Alapértelmezett változat

en: Exporting
hu: Exportálás

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
hu: Egy állapotjelző, ami azt mutatja, hogy ez volt-e az alapértelmezett változat mentéskor.
