Site Settings and Labels (2.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
