Site Settings and Labels (2.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
