Site Settings and Labels (2.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Name
ca: Nom

en: (none)
ca: (cap)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Teaser
ca: Resum

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Site settings
ca: Configuracions de lloc

en: Uses
ca: Usos

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió

en: Default revision
ca: Revisió per defecte
