Site Settings and Labels (2.0.0-rc2) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Name
gl: Nome

en: (none)
gl: (ningún)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Teaser
gl: Resumo

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Revision user
gl: Usuario da revisión

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.

en: The time that the current revision was created.
gl: Momento no que a revisión actual foi creada.

en: The user ID of the author of the current revision.
gl: O ID do usuario autor da revisión actual.
