Site Settings and Labels (2.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
