Site Settings and Labels (2.0.0-rc3) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Multiple
te: బహుళ

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
