Site Settings and Labels (2.0.0-rc3) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Revisions
th: รุ่น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ

en: Briefly describe the changes you have made.
th: อธิบายการเปลี่ยนแปลงที่คุณได้ทำ

en: The time that the current revision was created.
th: เวลาการแก้ไขล่าสุด

en: The user ID of the author of the current revision.
th: การแก้ไขรหัสผู้ใช้ล่าสุด
