Site Settings and Labels (2.0.0-rc5) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Multiple
is: Margir

en: Name
is: Nafn

en: (none)
is: (ekkert)

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Loading...
is: Hleð...

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Site settings
is: Stillingar vefs

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
