Site Settings and Labels (2.0.0-rc5) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Teaser
mg: Famintinana
