Site Settings and Labels (2.0.0-rc5) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
