Site Settings and Labels (2.0.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
