Site Settings and Labels (2.0.1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
