Site Settings and Labels (2.0.1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Multiple
be: Мносны

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Teaser
be: Цвялілка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Revision user
be: Карыстальнік версіі

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.

en: The time that the current revision was created.
be: Час калі бягучая версія была створаная.

en: The user ID of the author of the current revision.
be: Ідэнтыфікатар аўтара бягучай версіі.

en: Revision create time
be: Час стварэння версіі

en: Default revision
be: Прадвызначаная версія

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
be: Прадвызначаны пераклад
