Site Settings and Labels (2.0.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
