Site Settings and Labels (2.0.2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Language code
ka: ენის კოდი
