Site Settings and Labels (2.0.2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
