Site Settings and Labels (2.0.2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
