Site Settings and Labels (2.0.3) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Multiple
bg: Множествен

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Teaser
bg: Резюме

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: Site settings
bg: Настройки
