Site Settings and Labels (2.0.3) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Multiple
he: מרובה

en: Name
he: שם

en: (none)
he: (ללא)

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Teaser
he: תקציר

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: Loading...
he: טוען...

en: Apply
he: החל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Site settings
he: הגדרות אתר

en: Uses
he: שימושים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Revision user
he: משתמש הגרסה

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: Revision create time
he: מועד יצירת הגרסה

en: Default revision
he: גרסת ברירת המחדל
