Site Settings and Labels (2.0.3) - en to no translation catalogue (49 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Value
no: Verdi

en: Group
no: Gruppe

en: List
no: Liste

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Edit
no: Rediger

en: Reset
no: Nullstill

en: Multiple
no: Flere

en: Name
no: Navn

en: (none)
no: (ingen)

en: Label
no: Etikett

en: Default
no: Standard

en: Teaser
no: Ingress

en: Add another
no: Legg til én til

en: Created
no: Opprettet

en: Custom
no: Tilpasset

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Revisions
no: Versjoner

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Desc
no: Synkende

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Are you sure you want to delete %name?
no: Er du sikker på at du vil slette %name?

en: Changed
no: Endret

en: Loading...
no: Laster...

en: Apply
no: Bruk

en: Language code
no: Språkkode

en: Offset
no: Forskyving

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: About
no: Om

en: Site settings
no: Nettstedsinnstillinger

en: Uses
no: Bruker

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: « First
no: « Første

en: Last »
no: Siste »

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen

en: Asc
no: Stigende

en: Revision user
no: Revisjons-bruker

en: Briefly describe the changes you have made.
no: Beskriv kort endringene du har gjort.

en: The time that the current revision was created.
no: Tidspunktet da den gjeldende revisjonen ble opprettet.

en: The user ID of the author of the current revision.
no: Bruker-IDen til forfatteren av gjeldende revisjon.

en: Revision translation affected
no: Revisjonsoversettelse berørt

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
no: Angir om den siste redigeringen av en oversettelse tilhører nåværende revisjon.

en: Revision create time
no: Tidspunktet da revisjonen ble opprettet

en: Default revision
no: Standard revisjon

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
no: Et flagg som indikerer hvorvidt dette var en standard revisjon da den ble lagret.
