Site Settings and Labels (8.x-1.16) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Name
hr: Naziv

en: (none)
hr: (nijedan)

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
